HİZMETLERİMİZ

Kara Nakliyesi

Karayolu hizmetlerimiz, güçlü bir teslimat araçları filosuna, kapsamlı bir ortak ağına ve karayolu tașımacılığında özel bir uzmanlığa dayanmaktadır.
Avrupa’dan Türkiye’ye, BDT ülkelerine ve Orta Doğu’ya giden yollarda güvenli ve güvenilir teslimat yapıyoruz.

Uluslararası Kara Nakliyesi

Karayolu hizmetlerimiz, güçlü bir teslimat araçları filosuna, kapsamlı bir ortak ağına ve karayolu tașımacılığında özel bir uzmanlığa dayanmaktadır. Avrupa’dan Türkiye’ye, BDT ülkelerine ve Orta Doğu’ya giden yollarda güvenli ve güvenilir teslimat yapıyoruz.

Ulusal Tașımacılık ve Depolama

Bölgesel bazda ulusal dağıtım taleplerinizde özmal araçları ile müșterilerine özel çözümler üreterek tedarikçilerden üretim bantlarına proje tașımaları gerçekleștirmekte, ulusal dağıtım çerçevesinde müșterilerinin her türlü ihtiyacını karșılayabilmektedir.

Denizyolu

Deniz taşımacılığı, zamana duyarlı olmayan büyük gönderiler için uygun maliyetli bir seçenektir. Ayrıca deniz taşımacılığı, diğer taşıma türlerine göre çok daha küçük bir karbon ayak izine sahiptir. Nakliye sürecinizi maliyet ve çevresel etki açısından optimize etmenize yardımcı olan bir dizi nakliye hizmeti sunuyoruz.

Intermodal

Tașıma șekilleri değiștirilirken yük üzerinde herhangi bir ișlem yapılmadan yükün A noktasından B noktasına, birden fazla tașıma modeliyle tașınması yöntemi olan Intermodal tașımacılık kapsamında Exit Logistics, karayolu araçları, Ro-Ro gemileri ve tren gibi tüm tașıma modellerinden faydalanmaktadır.

Minivan Express

Minivan hizmetimiz ile Türkiye – Avrupa ve Avrupa – Türkiye arasında olan sevkiyatlarınızı 48-72 saat içerisinde yerine ulaştırıyoruz. 1300 KG’ye kadar olan kargolarınızın en uygun şekilde express taşımasını geçekleştirerek zaman tasarruf sağlıyoruz.

Minivan ile express taşımacılığı, havayolu taşımacılığına göre daha az prosedürlü bir alternatif sunmaktadır ve daha ekonomiktir.